mddAj na našej škole sa 1.6. konala veľkolepá oslava. A čo sa oslavovalo? No predsa jedinečnosť našich detí.

Aj tento rok sme spoločne oslávili Medzinárodný deň detí. Naša škola sa premenila na veľký zábavný park, v ktorom bolo prichystaných mnoho zábavných, ale aj vzdelávacích a kreatívnych aktivít.

Pani zdravotníčka pripomenula deťom význam mlieka v živote človeka. Žiaci si vyskúšali prácu s PC, na ktorom bolo pre nich prichystané edukačné pexeso, triedili farby, skladali lego, preliezali prekážky, nechali sa potetovať, navštívili kreatívnu dielničku a spoločne vytvorili niekoľko metrové dielo. Samozrejme sme si spoločne aj zašportovali. Celý deň zbierali pečiatky, za ktoré neskôr dostali vytúženú odmenu. A ako to už býva zvykom, o sladké prekvapenie sa nám postaral náš dobrý sused pán Kurtovič, ktorému patrí obrovské ĎAKUJEME.

A ako to u nás na tejto oslave jedinečnosti našich detí vyzeralo, sa už pozrite sami v galérií.

Mgr. Paulína Hujová, Bc. Božena Hvizdáková, Bc. Andrea Šúkalová